20 adet/grup RFID 13.56 mhz IC Kart Koruma NFC Güvenlik Kartı Korumalı Kollu Kartları Engelleme Önlemek Izinsiz Tarama

Yeni ürün

₺21.21

₺25.86

-18%

Etiketler:

Ucuz 20 adet/grup RFID 13.56 mhz IC Kart Koruma NFC Güvenlik Kartı Korumalı Kollu Kartları Engelleme Önlemek Izinsiz Tarama, Yüksek Kalite 20 adet/grup RFID 13.56 mhz IC Kart Koruma NFC Güvenlik Kartı Korumalı Kollu Kartları Engelleme Önlemek Izinsiz Tarama, Çin Erişim Kontrol Kartları Tedarikçiler

10 adet/takım RFID Korumalı kart kılıfı Engelleme 13.56 mhz IC RFID kart Koruma NFC güvenlik kartı önlemek izinsiz tarama Fabrika Satış Doğrudan! Ürün Özellikleri: RFID Güvenlik kartı kullanıcılara yardımcı önler yabancılarla okuma sizin IC bankacılık kart, KIMLIK kartı ve transit kart ve RFID akıllı kartlar, tamamen ortadan kaldırılması ödeme kartı cüzdan NFC uygulamaları, böyle banka kartları, otobüs kartları hileli vardı, kişisel bilgilerin sızıntı gibi riskleri. Ürün Açıklaması:
◆ Kart setleri ile iletken katmanları vücut, böylece zaman içine kart koymak holding Odası, dış iletken izole edebilir banka kartı yapmak için NFC cihazlar bile yakın temassız rfid kartlar, kart koruyucu kollu, kartı bilgileri alınamıyor, etkin bir bilgi güvenliği garanti.
◆ NFC çip içinde emilir olamaz güvenlik kartı setleri NFC kart okuyucu güç iletim, böylece hiçbir güç başlatmak için kendi iç güç elektronik yapısı için gerekir, hatta yakın yapma NFC cihazlar IC bankacılık kart koruyucu kol da almak için başarısız bir banka kartı bilgileri, Etkin bir banka kartı bilgileri güvenliğini garanti. Prim Malzeme: Dayanıklı malzeme yapılmış dayanıklı olan, yırtılmaz ve su geçirmez Paket: 20 adet/takım RFID Güvenlik kartı (Her kart tutabilir tek kart)

Model Numarası EY-KT06
Name Anti-demagnetizing card sleeve
Size 9.1cm*6.3cm
Function Anti-demagnetization
type rfid card holder
Feature credit card holder
Feature2 aluminum rfid card holder protection credit card
Feature 3 Card & ID Holders
Feature 4 rfid card protection
Feature 5 IC card Protection
Feature 6 13.56mhz IC card Protection
Feature 7 RFID Shielded Sleeve Card
Feature 8 NFC security card
Material Aluminum + Plastic
Feature 9 RFID Security card
Material Aluminum + Plastic + Non-magnet
Birim Tipi lot (20 parçalar/lot)
Paket Boyutu 14cm x 11cm x 2cm (5.51in x 4.33in x 0.79in)

İlgili ürünler