0.5mm çap/6000 m/rulo dekorasyon aydınlatma için PMMA fiber optik kablo ucu kızdırma

Yeni ürün

₺293.83

Etiketler:

Ucuz 0.5mm çap/6000 m/rulo dekorasyon aydınlatma için PMMA fiber optik kablo ucu kızdırma, Yüksek Kalite 0.5mm çap/6000 m/rulo dekorasyon aydınlatma için PMMA fiber optik kablo ucu kızdırma, Çin Optik Fiber Işıklar Tedarikçiler


ürün Açıklaması
Fiber optik lifler iletmek itibaren ışık aydınlatıcı için her fikstür. bu lifler ne elektrik ne de herhangi taşımak ultraviyole ne kızılötesi radyasyon? tüm bu anda yakalanır aydınlatıcı.
özellikler
noktasında hiçbir elektrik aydınlatma-fiber optik kablolar aydınlatma noktasına sadece ışık taşımak. aydınlatıcı ve elektrik güçler olabilir birçok metre nesneleri veya uzak bölgelere ediliyor yaktı. çeşmeler için, havuzları, kaplıcalar, buhar duş veya saunalar-fiber optik sistemler aydınlatma sağlamak için en güvenli yoldur.
hiçbir ısı noktasında aydınlatma-fiber optik kablolar aydınlatma noktasına hiçbir ısı taşımak. artık sıcak vitrinler ve ısınmış lambaları itibaren artık yanıklar ve fikstür, ve aydınlatma gibi ısıya duyarlı malzemeler gıda iseniz, çiçekler, kozmetik veya güzel sanatlar, sen var parlak, odaklanmış ışık olmadan ısı veya ısı hasarı.

öğe Türü Optic Fiber Lights
Marka Adı RITA LED
Model Numarası RA-500
Birim Tipi Set
Paket Boyutu 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

İlgili ürünler